X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)

Hakkımızda

AnasayfaHakkımızda

Firmamız 2017 yılında araç kiralama sektöründe yerini almıştır. Adana merkezli olan firmamız ilerleyen yıllarda Akdeniz'de bütün havalimanları sloganıyla yola cıkarak Akdeniz'de bulunan 5 havalimanının 4 ünde hizmet vermektedir. Firmamız tek prensip olarak MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ ön planda tutmus olup asla vazgeçmemiştir. Bu prensibi kendisine ilke edinen firmamız 7 gün 24 saat profesyonel kadrosuyla üstün hizmet vermektedir. Bugune kadar hiçbir müşterimizi yarı yolda bırakmamış olan firmamız ve yetkililerimiz bu düzenin devam etmesi için gerekli fedakarlıkları yapmaktadırlar Uzun yılların vermiş olduğu tecrübe ile oto kiralama, şoförlü araç kiralama, filo kiralama, uzun dönem araç kiralama, ekonomik araç kiralama, şoförlü transfer hizmeti, havalimanlarında misafir karşılama ve araç temin etme konularında kısa sürede çözüm üreten ve uygulayan bir firma olma özelliğine sahibiz. Geçmişten geleceğe yükselen değerlerimiz ve hizmet anlayışımızla siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam edeceğiz.

VİZYONUMUZ

1- Profesyonel güler yüzlü kadrosu ve hizmet anlayışı ile bir dünya markası yaratmak.
2- İçinde bulunduğumuz sektörün en büyügü olamasakta aile ortamında güler yüzle yolculuklarınızı tamamlamanızı saglamaktır

MİSYONUMUZ

Profesyonel kadromuz ve hizmetimizle makul fiyatlarda lüks araçlarımızla müşterilerimize hizmet sunmayı sorumluluk biliyoruz. Firmamız bakımlı, lüks ve sorunsuz olarak otomobil kiralamanın avantajlarını müşterilerimize sunuyoruz.

'BİZ YAPMASINI EN İYİ BİLDİGİMİZ İŞİ YAPIYORUZ'


Top